SAILKAPENAK | CLASIFICACIONES

PRIMER EQUIPO: HIRUGARREN MAILA | TERCERA DIVISIÓN
Pos
Equipo
J CASA FUERA GF GC Ptos
G E P G E P
1
Portugalete, C.  
28 9 4 2 7 4 2 48 22 56
2
Sestao River Club  
28 9 3 1 7 5 3 52 24 56
3
Vitoria C.D.  
28 11 1 2 5 6 3 35 14 55
4
Basconia, C.D.  
28 7 4 3 6 4 4 38 26 47
5
Somorrostro J.D.  
28 8 3 4 5 4 4 38 27 46
6
Gernika, S.D.  
28 8 2 4 5 4 5 42 26 45
7
San Ignacio, C.D.  
28 5 6 3 4 6 4 38 29 39
8
Pasaia Kirol Elkartea  
28 5 5 4 5 4 5 27 27 39
9
Santutxu Fútbol Club  
28 5 6 3 4 6 4 26 26 39
10
Balmaseda F.C., S.D.  
28 5 5 3 4 5 6 29 28 37
11
Sodupe Unión Club  
28 6 5 4 3 4 6 27 31 36
12
Santurtzi, C.D.  
28 6 4 3 2 8 5 21 27 36
13
Real Sociedad de Fútbol   ‘C’
28 6 5 3 2 5 7 33 39 34
14
Beasain, S.D.  
28 5 6 3 2 6 6 31 31 33
15
Cultural Deportiva Durango, S.  
28 6 4 4 1 4 9 33 35 29
16
Urduliz F.T.  
28 3 5 5 4 2 9 20 26 28
17
Tolosa Club de Fútbol  
28 3 5 6 3 3 8 20 42 26
18
Deusto, S.D.  
28 3 4 8 3 4 6 28 49 26
19
Lagun Onak, C.D.  
28 4 9 1 0 5 9 19 32 26
20
Ariznabarra, C.D.  
28 4 4 6 0 1 13 17 61 17
JUVENIL A: GAZTEEN NAZIONAL LIGA | JUVENIL LIGA NACIONAL
Pos
Equipo
J CASA FUERA GF GC Ptos
G E P G E P
1
Athletic Club   ‘B’
25 11 1 0 10 1 2 58 12 65
2
Real Sociedad de Fútbol   ‘B’
25 13 0 0 3 6 3 54 29 54
3
Santutxu Fútbol Club  
25 8 3 2 4 3 5 36 25 42
4
Aurrera de Vitoria, C.D.  
25 8 4 0 3 3 7 50 34 40
5
Tolosa Club de Fútbol  
25 8 3 1 3 4 6 42 30 40
6
Getxo, C.D.  
25 7 3 3 2 7 3 31 30 37
7
Vasconia, C.D.  
25 6 2 4 5 1 7 35 38 36
8
Beasain, S.D.  
25 5 5 3 4 3 5 36 33 35
9
Barakaldo Club de Fútbol  
25 6 5 2 2 4 6 26 29 33
10
Gernika, S.D.  
25 7 3 2 2 1 10 39 49 31
11
Danok Bat Club   ‘B’
25 4 4 4 4 2 7 33 41 30
12
Antiguoko K.E.   ‘B’
25 6 1 6 1 3 8 30 47 25
13
Hernani, C.D.  
25 5 2 5 1 4 8 32 54 24
14
Cultural Deportiva Durango, S.  
25 2 8 3 2 3 7 28 33 23
15
Deusto, S.D.  
25 2 2 9 4 0 8 31 56 20
16
Amorebieta, S.D.  
25 3 3 6 0 4 9 17 38 16
SENIOR B: LURRALDEKOA LEHENENGO MAILA | TERRITORIAL PRIMERA DIVISIÓN
Pos Equipo J CASA FUERA GF GC Total puntos
G E P G E P
1
ZALLA A
24 9 2 1 12 0 0 63 16 65
2
ARANGUREN
24 8 3 1 5 2 5 47 28 44
3
GURUTZETA
24 8 2 2 5 3 4 38 29 44
4
PLENTZIA
24 7 3 3 5 2 4 37 27 41
5
LARRAMENDI
24 3 3 5 7 3 3 31 20 36
6
GAZTELUZARRA
24 5 2 5 4 4 4 35 36 33
7
SPORTING DE LUTXANA
24 4 2 6 5 4 3 37 43 33
8
ASKARTZA A
24 4 3 6 4 5 2 35 25 32
9
UNION SPORT
24 4 5 3 4 2 6 41 38 31
10
BERANGO A
24 5 2 5 4 2 6 42 48 31
11
ZUAZO A
24 2 4 5 6 2 5 28 41 30
12
GAZTEAK
24 3 2 6 4 6 3 31 36 29
13
ATL. ORTUELLA
24 3 5 3 4 3 6 30 45 29
14
LA MERCED A
24 3 2 7 4 4 4 31 37 27
15
LA ARBOLEDA A
24 3 3 6 5 0 7 34 43 27
16
SAN IGNACIO A
24 5 3 5 1 4 6 26 37 25
17
GALEA B
24 3 3 6 2 2 8 31 52 20
18
BEGOÑA A
24 3 3 7 1 4 6 24 40 19
JUVENIL B: GAZTEAK LEHENTASUNEZKO MAILA | JUVENIL PREFERENTE
CADETE A: KADETEAK OHOREZKO MAILA | CADETE DIVISIÓN DE HONOR
CADETE B: KADETEAK LEHENENGO MAILA | CADETE PRIMERA DIVISIÓN
INFANTIL A
INFANTIL B
ALEVÍN A
ALEVÍN R